עד טיפת הדיו האחרונה

מתוך כתבה בנושא דיו למדפסות באתר ישראל היום – לקריאת הכתבה במלואה לחצו כאן

משפחה ממוצעת מוציאה מאות ש' בשנה על דיו למדפסת אך בקרוב אולי נשלם פחות • DMO החלה לשווק תואמי דיו בסטימצקי ומבטיחה מחירים תחרותיים • לטענת היצרנים: האיכות ירודה ועלולה לפגוע במדפסת • הדפסנו דף זהה מדיו מקורי ותואם ובדקנו את האיכות, את הכמות ואת המחיר

זה כבר ברור שעיקר ההוצאה בכל הנוגע להדפסות הוא על דיו. מחיר המדפסות רק הולך ויורד, אבל על הדיו מוציאה משפחה ממוצעת מאות שקלים בשנה ולפעמים אפילו יותר.

מחירי הדיו המקורי של חברות כמו HP או בראדר מגיעים עד לכ־300 שקלים לסט דיו צבעוני ושחור, ולכן התפתח שוק של תחליפי דיו במחירים נמוכים יותר.
התחרות הזו על הצרכנים עומדת לעלות מדרגה עם מהלך משמעותי של רשת הדיו החלופי DMO, שמתחילה לשווק את מוצריה באופן בלעדי ברשת סטימצקי. עם הגב והחשיפה הגדולה של סטימצקי יכול מהלך זה להביא לשינוי בשוק ולהחריף מאוד את התחרות, ובעקבות כך להביא לירידה משמעותית גם במחירי הדיו המקורי.
DMO כמובן לא לבד. גם לרשת אופיס דיפו יש מותג פרטי תחת השם אופיס דיפו שנמכר ברשת לצד הדיו המקורי במחירים נמוכים יותר (75 ש' לסט שחור וצבעוני של תואם בראדר במבצע 1+1).
הבדיקה מעלה שפערי המחירים הם גדולים. דיו מקורי של HP מוצע לדוגמה במבצע של 1+1 במחיר של 259 שקלים, אבל בשורה התחתונה יקר יותר מהדיו החלופי שעלותו, למשל, ברשת DMO היא 140 שקלים לדיו מקורי של HP ו־79 שקלים לדיו חלופי למדפסת HP.
אחת הבעיות עם הדיו החלופי שהוא לא תמיד מתאים, והחברות עושות מאמצים גדולים על ידי צ'יפים חכמים כדי למנוע מהדיו החלופי לעבוד עם המדפסות. לדברי אלמוג בן שלום מרשת DMO, "מבחינת ההיצע של תואמי הדיו, אנחנו מכסים כ־85 אחוזים מהדגמים של המדפסות הקיימות בשוק. כשהיצרנים מוציאים מדפסת חדשה, לוקח לנו כחודשיים־שלושה להציע פתרון של תואם מתאים".

מתוך כתבה בנושא דיו למדפסות באתר ישראל היום – לקריאת הכתבה במלואה לחצו כאן

אהבתם את המאמר?

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בוואטסאפ
שיתוף ב email
שתפו במייל
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב pinterest
שתפו בפינטרסט
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר

השאירו תגובה

הירשמו לעדכונים ומבצעים ב- DMO
מידע שימושי נוסף

כיצד אפשר להגן על הבית מפני פריצה?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מרגישים שהם אינם בטוחים במקום בו הם עובדים או גרים, בעוד שמקרי פריצה, הונאות, חדירה לשטחים פרטיים ועוד: לא חסרים,

די אמ או דיו למדפסת

חברת DMO היא חברה המספקת שלל מוצרי איכות למשרדים, מוסדות, עסקים, ארגונים וללקוחות פרטיים.

החברה מספקת טיונרים למדפסת כמו גם דיו למדפסות , מגוון רחב של מדפסות איכותיות ומוצרים למדפסת, תוך אספקה של ציוד מסוגים שונים במשלוח מהיר, לכל מקום.

די אמ או דיו למדפסת